Yhteystiedot

Suomen Voimanostoliitto ry
Alkkulanraitti 72 as 2
95600 YLITORNIO

010 309 4270
(Ma-Pe 17:00 – 21:00)

Y-tunnus: 0902425-2

Instagram
YouTube

Tilitiedot
Yleistili FI18 5680 0020 2315 32
Lehtitilaukset FI22 5680 0020 2315 57

Hallitus
Puheenjohtaja Tero Hyttinen, tero.hyttinen@svnl.fi
Varapuheenjohtaja Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi
Sami Nieminen, sami.nieminen@svnl.fi
Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi
Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi
Mats Finne, mats.finne@svnl.fi
Ville Orasmaa, ville.orasmaa@svnl.fi

Hallituksen varajäsenet
Harri Hagfors, harri.hagfors@svnl.fi

Moderaattori
Ville Niskanen, ville.niskanen@svnl.fi

Tiedottaja
Päivi Ristolainen, paivi.ristolainen@svnl.fi

Päävalmentaja
Kaj Mattila, kaj.mattila@svnl.fi

Maajoukkuekoordinaattori
Markku Kemppainen, markku.kemppainen@svnl.fi

Tuomarivaliokunta
Puheenjohtaja: Margetta Salminen, margetta.salminen@svnl.fi
Jäsenet: Mika Honkaniemi, Arto Hannolin, Harri Hagfors ja Tero Hyttinen.

Valikko